Alexandru Rusev

Consultant tehnic
Specializare: Arhitecți

+40 742 298 548
alexandru.rusev@aco.ro

 

Constantin Pârvulescu

Consultant tehnic
Specializare: Ingineri Proiectanți

+40 742 298 550
constantin.parvulescu@aco.ro

 

 

 

 

Adrian Pungoci

Consultant tehnic
Specializare: Dimensionare
și calcule hidraulice 

+40 744 676 002
adrian.pungoci@aco.ro

 

 

 

Proiecte de investiții

 

Aveti în intenție sau sunteți deja implicat în dezvoltarea unui proiect industrial, comercial, rezidențial sau de infrastructură în calitate de investitor, consultant, antreprenor sau distribuitor? Veți beneficia de consultanță tehnică și informații comerciale de la departamentul de vânzări care vă consiliază în privința soluției optime și vă oferă detaliile comerciale necesare.

Listă parteneri B2B

Zona București & Ilfov

Mariana Cocolas

Inside Sales

+40 744 676 001
mariana.cocolas@aco.ro

 

Bogdan Dumitru

Director de vânzări zonal

+40 746 103 994
bogdan.dumitru@aco.ro

 

 

 

Zona Sud

Lavinia Stănică

Inside Sales

+40 740 103 992
lavinia.stanica@aco.ro

 

Bogdan Dumitru

Director de vânzări zonal

+40 746 103 994
bogdan.dumitru@aco.ro

 

 

 

Zona Centru

Lavinia Caragea

Inside Sales

+40 744 672 524
lavinia.caragea@aco.ro

 

 

Ștefan Șandor

Director de vânzări zonal

+40 744 399 149
stefan.sandor@aco.ro

 

 

 

 

Zona Vest

Lavinia Caragea

Inside Sales

+40 744 672 524
lavinia.caragea@aco.ro

 

 

Ciprian Bancoș

Director de vânzări zonal

+40 740 048 625
ciprian.bancos@aco.ro

 

 

 

 

Zona Nord-Est & Republica Moldova

Mariana Cocolas

Inside Sales

+40 744 676 001
mariana.cocolas@aco.ro

 

Irina Mitrofan

Office Manager

+40 740 089 472
irina.mitrofan@aco.ro

 

 

 

 

 

Industria alimentară

Dacă proiectați sau operați o unitate de producție din industria alimentară, sau o bucătărie comercială și aveți nevoie de consultanță de specialitate privind colectarea apelor uzate, contactați expertul dedicat acestui sector:

Cristian Neacșu

Business Development Manager F+K

+40 740 300 772
cristian.neacsu@aco.ro

 

 

 

 

ACO s.r.l.

Str. Strada 2, nr 14

077010 Afumati, Jud. Ilfov

GPS: 44.504141, 26.223704

Fax: 021/351.30.55

e-mail: aco@aco.ro

Nr. ord. Registrul Comerţului: J23/1951/2002 

CUI: RO11525316

Cont: RO23BACX0000000030092310

Banca UniCredit Bank SA

Capital social: 1.500.000 RON